Usługi powiadamiania Klientów

Szanowni Klienci!

 

Zachęcamy do aktywacji usługi informacyjnej SMS, która jest dostępna w naszym Przedsiębiorstwie i cieszy się zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Z usługi powiadamiania sms korzysta już ok. 20% zadowolonych Klientów.

Usługa ta jest kolejnym krokiem zmierzającym do poszerzenia kontaktu z Klientem oraz udoskonalenia jego obsługi.

 

Jeśli chcą Państwo otrzymywać powiadomienia na temat:

  • planowanych przerw w dostawach wody czy ciepła,
  • wystawionych faktur,
  • zmian cenników,
  • zakresu świadczonych usług przez nasze Przedsiębiorstwo,

wystarczy wypełnić formularz "Zgoda- przesyłanie powiadomień" a następnie dostarczyć do Działu Sprzedaży i Umów PIM Sp. z o.o. przy ul. Szarych Szeregów 2. lub wysłać pocztą na adres: Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. ul. Szarych Szeregów 2, 43-502 Czechowice-Dziedzice.

Usługa powiadamiania jest całkowicie bezpłatna.

Powiadomienia mogą być wysyłane zarówno na telefon - w wiadomości SMS jak również pocztą elektroniczną - na adres skrzynki email podany przez Państwa w formularzu.

 

Adres e-mail i nr telefonu, z którego są przesyłane powiadomienia, jest adresem i numerem technicznym, nie są weryfikowane w zakresie informacji zwrotnych od Państwa, dlatego w celu komunikacji Państwa z nami prosimy o wysyłanie wiadomości na adresy podane w zakładce Dane kontaktowe.  

 

Oprócz wysyłanych powiadomień na wskazany przez Państwa w formularzu adres e-mail i/lub nr telefonu, komunikaty będą nadal pojawiały się również na naszej stronie internetowej.

 

Formularze "Zgoda- przesyłanie powiadomień", "Zmiana adresu e-mail lub numeru telefonu – powiadomienia", "Wycofanie zgody na przesyłanie powiadomień" dostępne są poniżej.